Privatumo politika

Privatumo taisyklės reglamentuoja pagrindinius principus ir tvarką, kurią remdamas Pardavėjas tvarko interneto parduotuvėje („e-parduotuvė) Pirkėjų asmens duomenis. Pardavėjas renka ir panaudoja fizinio asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kitą e-parduotuvės registracijos formoje nurodytą informaciją tam, kad:

-apdoroti Jūsų prekių užsakymą,
-pristatyti prekes Jūsų nurodytu adresu,
-Jūsų sutikimu informuoti Jus apie pasiūlymus ar naujas prekes.

Visa klientų asmeninė informacija bus saugoma ir apdorojama prisilaikant galiojančių Duomenų apsaugos įstatymo ir Elektroninių būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymo direktyvų. Įsipareigojame Jūsų duomenis saugoti ir neatskleisti tretiems asmenims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

Stengsimės užtikrinti tinklalapyje www.patalai.lt tvarkomų asmens duomenų bei kitos informacijos saugumą ir konfidencialumą.

Slapukai (cookies)

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.